Řešení

HR plus UNI odpovídá na požadavky zákazníků rozsáhlou nabídkou praxí prověřených aplikací se širokými možnostmi jejich uživatelského přizpůsobení. Vše je dostupné v cloudu za rozumných cenových podmínek pro organizace  od 100 zaměstnanců.

HR plus UNI je univerzální

HR plus UNI můžete jednoduše provozovat společně s vaším stávajícím mzdovým, personálním nebo HR systémem. HR plus UNI umožňuje ponechat si vše, co se vám osvědčilo a k tomu získat možnost snadného a bezpečného samoobslužného přístupu k personálním a organizačním údajům pro všechny manažery a zaměstnance.

HR plus UNI je unifikující

HR plus UNI  využívá centrální databázi kmenových záznamů s jednotným řízením samoobslužného přístupu zaměstnanců a manažerů, schvalovacím workflow a notifikací. Můžete zapomenout na posílání excelových tabulek,  emailů a papírových formulářů do personálním útvaru, všem uživatelům stačí internetový prohlížeč.

HR plus UNI má unikátní koncepci

HR plus UNI je neobyčejný nástroj pro vytvoření systemizace.   Pomocí chytré datové pumpy vytvoří z vašeho jednoduchého souboru zaměstnanců automaticky všechny potřebné organizační údaje – útvary, funkce, pracovní místa a pracovní zařazení.

„HR plus je pokročilé řešení manažerského a zaměstnaneckého portálu. První generace byla v provozu od roku 2001 pro společnost Český mobil – OSKAR. Současná třetí generace manažerského a zaměstnaneckého portálu se svou bohatou funkcionalitou, bezpečnou infrastrukturou a bezkonkurenční flexibilitou je dostupná jako cloudové řešení.“

Výhody HR plus UNI

HR plus UNI pomáhá vytvořit prostředí pro snadnější sdílení personálních a organizačních informací a pro efektivnější spolupráci mezi manažery, zaměstnanci, vedením a personálním útvarem.

HR plus UNI vás zbaví

  • excelových tabulek,
  • hledání informací ve složkách souborů
  • vícenásobného zapisování stejných údajů,
  • aplikací „na koleně“,
  • papírových žádanek a
  • zbytečných emailů.

Můžete si ponechat to, co vám funguje a přece můžete mnoho změnit a zlepšit!


Chci se zeptat
+420 602 570 507
Chci více informací
Stažení dokumentů
Chci se poradit
Bezplatná konzultace požadavků